Kontrolka AD16-22DS/O-230VAC;22mm; pomarańcz.;podśw.LED230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Dioda LED 3mm 12V zielona PG clir G10R12V-3/PG/OSG5DA3131A-12V; RoHS
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 4V3;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT240 PH układ scalony DIP20
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-zm MINI 5x20mm;6.3A/250V AC;fi 14.5mm;SPEL
Ukł CD4046BE TI układ scalony DIP16 Pbf
Dioda LED 3mm 12V niebieska clir B10R12V-3/OSB5SA3131A-12V RoHS
Fotodioda BPYP35
Mikroprzełącznik MSW-01;bez dźwigni MICROSWITCH;16A/250V
TR 2N6107(=BDP286);TO220;Tranzystor PNP;7A;70V;40W;>5MHz;RoHS