Kontrolka LED IND8-24Y-B;24VDC;IP40 wklęsła;metal;źółta;otw.mont. 8.2mm
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 40.52.8.230.0000 FINDER 230VAC;8A;2P;st.AgNi;odp.RM94P-230V
Zła ilość towaru
Optotriak MOC3041 FAIRCHILD DIP6 RoHS
Zła ilość towaru
TR BFR96TS;VISHAY;T0-50;Tranzystor; NPN;5GHz;
Ukł CD4512BP PH układ scalony DIP16
UKŁ L7905CV;ST;TO220;Stabilizator; 1.5A;-5V;RoHS;
Tyrystor T22-10-10-50 (10A/1000V) TO-64 LAMINA
Ukł UCY7404N;CEMI;Układ scalony; DIP14
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-z III aparatowe;5x20mm;6.3A/250V AC/SP7
TR BC550C;LGE;TO92;Tranzystor; NPN;50V;0.2A;0.6W;300MHz;RoHS
Przekaźnik 60.12.8.230.0040 FINDER odp.R15 2PDT 230VAC 10A
TR 2N3055;STM;TO-3;Tranzystor; NPN;15A;60V;115W;2.5MHz;RoHS
UKŁ TL071CP;TI układ scalony DIP8;RoHS
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku