Kontrolka AD16-16E/W-24VAC/DC;16mm; biała;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł UCY7451N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Przekaźnik 55.34.8.230.0040 FINDER odp.R4-230VAC 4P 7A do podstawki
Zła ilość towaru
TR BUZ11A;FSC;TO220;tranzystor N-MOSFET;30A;50V;75W;RoHS;
Przekaźnik 60.13.8.230.0040 FINDER odp.R15 3PDT 230VAC 10A
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz
Amperomierz 0-20A WP20 Wskaźnik pradu
Ukł 74HC688 FS układ scalony DIP20 Pbf
Triak BTA24-600CW;ST;25A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT
Ukł ICL7107/WS7107CPL;Układ scalony DIP40 WS RoHS
Dioda BAV21 NXP 0.2A 250V 50ns DO35 szybka,impulsowa Pbf
Ukł 74HCT132 TI układ scalony DIP14
Ukł CD4085BF SGS układ scalony DIP14
Gniazdo ban. Z-TB4SCH 4mm czarne 22 mm;24A;60V;ABS;2.109.B;24.247;RC-11