Dioda RHRP8120;FSC;8A 1200V 55ns TO220AC
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74S438 CEMI układ scalony DIP28
Zła ilość towaru
TR BUZ11A;FSC;TO220;tranzystor N-MOSFET;30A;50V;75W;RoHS;
Zła ilość towaru
TR BUZ91A;PMC;TO220;tranzystor; N-MOSFET;8.5A;600V;150W;Pbf;
TR BC337-40;LGE;TO92;tranzystor; NPN;0.8A;50V;0.625W;Pbf
Transoptor CNRP68
Łącznik klawiszowy W1.4 10A;250V monostabilny;czerwony;30x11mm;
Dioda Zenera ZX 6V2;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Przekaźnik 55.32.9.012.0040 FINDER odp.R2-12VDC 2P 10A do podstawki
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz
TR BD244C;FSC;TO220;Tranzystor; PNP;6A;115V;65W;>3MHz;RoHS
Dioda LED 5mm 12V niebieska clir B10R12V-5/Q500TBCR4H-12 YEDTA RoHS
UKŁ UL1496K;CEMI;DIP14; Wzm. mocy 1.2W o dużej czułości