Lampka diodowa KLP-3/Y 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 3mm)/yellow
Ostatnio oglądane
Buzzer z generatorem HCM1012 RoHS elektromagnetyczny 8-15V 30mA 80dB
Zła ilość towaru
Zacisk laboratoryjny ZL40/BL/ZG40 40A 5mm Bakelit czarny RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ LM78L09ACZ;ST;TO92; Stabilizator;100mA;+9V;RoHS
TR STP60NF06;ST;TO220;tranzystor; N-CHANNEL;60A;60V;110W;0.012R;RoHS
TR BF519V/BFP;CEMI;TO18;tranzystor; NPN;50mA;50V;300mW;150MHz
UKŁ UL1482=TBA820;CEMI;DIP14; Wzm mocy 2W ukł. z niskim nap.zasil
TR STP10NK60ZFP;STM;TO220FP;Tranz.; N-MOSFET;10A;600V;35W;<0.75R;RoHS
UKŁ C520D=AD2020;DIP16;ukł. scalony odp.CA3162;
UKŁ 74HC374;TI;układ scalony DIP20;RoHS
TR BS107P;DIODES;TO92;Tranzystor; N-MOSFET;200V;120mA;500mW;Pbf
Dioda LED 5mm 12V migaj. czerwona dyfuzyjna Kouhi KTL05CDI-12V RoHS
Dioda LED 10mm 12V pomarańczowa clir 10CP4UC12V-10/0S05JAA131A-12V
Przekaźnik 43.41.7.024.2300 FINDER 24VDC;10A;1Z;st.AgCdO;0.25W;o.RM96Z