Kontrolka AD16-16E/O-230VAC;16mm; pomarańcz.;podśw.LED230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Klawisz łącznika impulsow. zielony ELTRA S.A. (do TSW6-0A1)
Zła ilość towaru
Pokrętło 23 E103-3-1611-343 czarne średnica osi 6mm;
Zła ilość towaru
Przekaźnik JQC/HF3FF-012-1ZST HONGFA 1 st.przełączny 10A
Tyrystor T00-80-06-50 80A;600V zamiennik T52
Dioda BAP811 KAZEL 1.45-1.65V;5mA
Wtyczka bananowa WB-13 niebieska RoHS
Dioda LED 10mm 12V niebieska clir 10AB4UC12V-10 RoHS
Dioda LED 2.2mm CQP461B czerwona UNITRA CEMI
Ukł UCY7485N/SN układ scalony DIP16
Dioda BACP95 CEMI 0.2A 75V <4ns DO35 szybka,impulsowa taśma
Ukł CD4015BE TI układ scalony Pbf DIP16
Gniazdo bananowe GT-1;4mm;13mm; nieizolowane;przykręcane