Kontrolka AD16-16E/Y-230VAC;16mm; żółta;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł UCY7450N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
TR BD136-16;CDIL;TO126;Tranzystor; PNP;1.5A;45V;12.5W;>50MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZX85 C33V;1.3W;DO-41; Pbf
UKŁ TL066=B066D;DIP8;UKŁAD SCALONY
Moduł LED+dioda gasz.99.80.9.024.99 zakres pracy 6-24VDC;do gn.95.85.3
UKŁ TL082CP;TI;DIP8;Układ scalony; 2 kanały;RoHS
Łącznik klawiszowy WA-17 10A 250V bistabilny;ZSI-POLAM