Kontrolka AD16-22DS/R-230VAC;22mm; czerwona;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Złącze AK100/2DS-5.0-V 2 PIN RoHS rozstaw 5mm GRAU; PTR HARTMANN
Zła ilość towaru
Ukł UCY7442N CEMI układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Mostek KBPC5010 (50A/1000V) konekt. YY RoHS
DIP switch 7 poz. przełącznik RoHS czerwony
Dioda D42-40-06-NO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;katoda na śrubie;
Ukł UCY74195N/SN układ scalony DIP16
UKŁ LM79L05;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;-5V
Dioda LED 10mm 12V czerwona clir 10CR4UC12V-10 RoHS
Przekaźnik R15 4PDT 12VDC 10A/250V TYP(KOD):1510-1014-23-1012-L RELPOL
Gniazdo TYPE 94.14.SMA FINDER do serii 55.34(R4);PCB;do druku
Osłona FG-120 wentylatora 120x120mm materiał metal;CONNECTAR; RoHS