Kontrolka AD16-22DS/Y-230VAC;22mm; źółta;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
TR BF441;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;25mA;40V;300mW;250MHz
Zła ilość towaru
Przekaźnik 55.34.8.012.0040 FINDER odp.R4-12VAC 4P 7A do podstawki
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZX85 C9V1;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
TR BC211;CEMI;TO39;Tranzystor; NPN;1A;80V;0.8W;300MHz
Oprawka LED 8mm RTF8080 wypukła Kingbright RoHS
Przekaźnik 40.61.8.230.0000 FINDER 230VAC;1P;16A;st.AgCdO;5mA;RM83P;
Gniazdo bezpiecz. PTF/45 10A/250V 5x20 do druku;Stelvio;RoHS
Ukł UCY74S412 CEMI;DIP24;ukł. scal. 8-BITOWA BRAMKA WEJŚCIE-WYJŚCIE
Łącznik Typ 83-133 54ER-7.5 z dźwignią płaską 7.5mm rolką w osi
Przekaźnik 40.52.9.005.0000 FINDER 5VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P;