Kontrolka AD16-22DS/B-230VAC;22mm; niebieska;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74197N/SN TI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Kołek lutowniczy;1.3x11.6mm STOKA 1 opak.=1000szt.
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZX85 C33V;1.3W;DO-41; Pbf
Tyrystor BT151-800R(12A/800V);TO220 NXP Pbf
TR BF441;CEMI;TO92;Tranzystor; PNP;25mA;40V;300mW;250MHz
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz
Ukł CD4511BP TI układ scalony DIP16 Pbf
Dioda LED Super Flux 5mm niebieska Vf=3.2V 1500mcd WD=470nm 2083;RoHS
UKŁ KA78T05TU;FSC;TO220;3A;+5V; Stabilizator napięcia;RoHS
Żarówka tel. T-6.8 60V 50mA 3000h fi 5.9x44.5mm RoHS