Kontrolka LED IND8-12B-B;12VDC;IP40 wklęsła;metal;niebieski;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
UKŁ LM339N;TI;DIP14;Komparator; low-power;1.3us;2-36V;Komparatory:4
Zła ilość towaru
Dioda Zenera ZX 5V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Zła ilość towaru
Ukł CD4060BE TI układ scalony DIP16; RoHS
Dioda LED 5mm 12V biała; clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
TR BC313/BCAP13;CEMI;TO39; Tranzystor;PNP;1A;60V;0.8W;200MHz
Triak BTA12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Ukł UCY7437N CEMI uklad scalony DIP14
Mikroprzełącznik MSW-01;bez dźwigni MICROSWITCH;16A/250V
Ukł CD4013AE; ST; Układ scalony; DIP14
Żarówka tel. T-5.5 12V 50mA 5000h