Membrana 35mm mosiądz FT-35T-2.9A1 2.9KHz KFB (piezo bez obudowy) RoHS
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74126N/SN układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Mostek KBL410(4A/1000V)płaski YANGJE TECHNOLOGY; RoHS
Zła ilość towaru
Triak BTA10-600B;ST;10A;600V;50mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Ukł UCY74150N/SN TI układ scalony DIP24
Triak BTA41-800BRG;ST;40A;800V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Ukł CD4077BP PH układ scalony DIP14
Przekaźnik R15 3PDT 24VDC 10A; TYP(KOD):1510-1322-1024;RELPOL
UKŁ MAA502;TO99;TESLA;Wzmacniacz operacyjny
UKŁ LM79L12;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;-12V
Amperomierz 0-8A  WP08 Wskaźnik prądu
Bezpiecznik termiczny 10A 100stop.C RYE100 250V AC; RoHS