Kontrolka LED IND8-24O-A;24VDC;IP40 wypukła;metal;pomarańczowy;ot.8.2mm
Ostatnio oglądane
Bezpiecznik termiczny 1A 125stop.C RH125/1; 240V AC; BOCHEN; RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT373 ON układ scalony DIP20
Zła ilość towaru
UKŁ UL1244N=TBA120U UKŁAD SCALONY CEMI Wzm. p.cz. z detektorem fonii
Ukł 74HCT125 TI układ scalony DIP14
Ukł CD4054BE RCA układ scalony DIP16
Dioda LED 10mm migająca czerwona 1032D;3V;500mcd;20mA;bez kołnierza
UKŁ UL1111N/ULA6111;CEMI;DIP14; Para różnicowa i trzy tranzystory
Dioda RL207;MiC;2A;1000V;DO15; przewlekany(THT);RoHS
Triak BTA41-800BRG;ST;40A;800V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Ukł 74HC242 PH układ scalony DIP14
Pojemnik na baterie 2xR6 z kablem TYP02 RoHS
TR BF496;PH;TO92;tranzystor; NPN;20mA;20V;300mW;30MHz