Lampka diodowa KLP-3/B 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 3mm)/blue
Ostatnio oglądane
Przekaźnik JRC/HFD27/005-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-5VDC 2P 2A
Zła ilość towaru
TR BC414;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;45V;100mA;300mW
Zła ilość towaru
Tyrystor BTP10/200 gw.M6 10A;200V LAMINA
Amperomierz 0-20A WP20 Wskaźnik pradu
Wtyczka bananowa BS425 TB-czerwona 4mm RoHS
Ukł UCY74LS47/SN TI układ scalony DIP16; RoHS
Dioda 1N4007 1A 1000V DO-41 taśma MIC Pbf
DIP switch 5 poz. przełącznik RoHS niebieski
Dioda LED 5mm 12V niebieska;clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
TR BUZ91A;PMC;TO220;tranzystor; N-MOSFET;8.5A;600V;150W;Pbf;