Dioda BYV27-600 VISHAY 2A 600V 40ns SOD57
Ostatnio oglądane
Triak BT137-800E;NXP;8A;800V;10mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Zła ilość towaru
TR BD135-16;CDIL;TO126;Tranzystor; NPN;1.5A;45V;12.5W;>50MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Gniazdo ban. Z-TB4SCH 4mm czarne 22 mm;24A;60V;ABS;2.109.B;24.247;RC-11
TR BU407;CDIL;TO220;Tranzystor; NPN;7A;150V;60W;10MHz;Pbf
Czujnik temperatury LM35DZ;NSC;TO92 -55+150st.C;1%;THT;RoHS
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-z III aparatowe;5x20mm;6.3A/250V AC/SP7
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.p.pomarańczowy;7pin.;IP68
Podkładka silikonowa TO3
Dioda BY299 Diotec DO-201 2A;800V;<500ns;RoHS
Przekaźnik V23042-A2003-B201 12VDC SIEMENS odp.M4-12VDC
Dioda LED 2.2mm CQP461B czerwona UNITRA CEMI
UKŁ UL1244N=TBA120U UKŁAD SCALONY CEMI Wzm. p.cz. z detektorem fonii
Ukł UCY7408N CEMI układ scalony DIP14
Podkładka silikonowa TO220 RoHS 18x13mm 0.4K/W NINIGI