Kontrolka LED IND8-12Y-B;12VDC;IP40 wklęsła;metal;źółty;otw.mont.8.2mm
Ostatnio oglądane
Ukł CD4572UBCP ON układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Ukł 74HC574 TI układ scalony DIP20; RoHS
Zła ilość towaru
TR BDP284;CEMI;TO220;Tranzystor; PNP;7A;50V;40W;10MHz
TR BC178A;CEMI;TO18;tranzystor; PNP;0.2A;30V;0.3W
Zacisk laboratoryjny ZL100/BL SIP 8mm Bakelit czarny 100A RoHS
Ukł UCY74LS132/SN TI układ scalony DIP14
TR BC109B;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;
TR BC328;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W
Łącznik 83546-02 (NO+NC) z dźwignią napędową
Kołek lutowniczy;1.3x11.6mm STOKA 1 opak.=1000szt.
Ukł 74HC251 FS układ scalony DIP16
Bezpiecznik termiczny 16A 113stop.C BF113X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;