Dioda BY329X-1500;PHILIPS;SOD113 izolowana;8A;1500V;210ns;
Ostatnio oglądane
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz
Zła ilość towaru
Złącze ARK311-031-11;rozstaw 5mm; 3 PIN;KARSON;odp.AK500/3-H;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł 74HCT393 GS układ scalony DIP14
TR BC148A;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Ukł UCA6409N CEMI układ scalony DIP14
TR BD355A=BDAP55A;CEMI;CE24;tranz.; PNP;3A;60V;12.5W;10MHz
Ukł CD4512BP PH układ scalony DIP16
Gniazdo TYPE 90.20.SMA FINDER;10A; 250V;2CO;do serii 60;na szynę DIN;
UKŁ UL1202L(LA1221);SANYO;CE 26; Wzmacniacz p.cz. FM
Przekaźnik 40.61.9.012.0000 FINDER 12VDC;1P;16A;st.AgCdO;55mA;RM83P;
Ukł 74HCT08 RC układ scalony DIP14
Przekaźnik 60.13.9.012.0040 FINDER odp.R15 3PDT 12VDC 10A
Dioda Zenera BZP650 C18V;5W;CEMI;