Dioda BY359-1500;PHILIPS; SOD59(TO220AC);10A;1500V;350ns;RoHS
Ostatnio oglądane
TR 2N3055;STM;TO-3;Tranzystor; NPN;15A;60V;115W;2.5MHz;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4077BP PH układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Ukł 74HC679 TI układ scalony DIP20
Ukł CD4056BE SGS układ scalony DIP16
Fototranzystor BPYP25/BPRP25 CEMI
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-zm MINI 5x20mm;6.3A/250V AC;fi 14.5mm;SPEL
Ukł CD4016BE TI układ scalony DIP14 5-stopniowy licznik Johnsona
Przekaźnik JRC/HFD27/024-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-24VDC 2P 2A
Fototranzystor BPYP21
Ukł UCY74193N CEMI układ scalony DIP14
UKŁ LM78L15ACZ;ST;TO92; Stabilizator;100mA;+15V;RoHS
TR 2N3055;TUNGSRAM;TO-3;Tranzystor; NPN;15A;100V;115W;2.5MHz;