Kontrolka AD16-16E/R-24VAC/DC;16mm; czerwona;podśw.LED 24V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Dioda LED 3mm migaj.niebieska clir Vf:3-4V;WLD:465-470nm;BB303C;Pbf
Zła ilość towaru
Gniazdo ban. Z-TB4SCH 4mm czarne 22 mm;24A;60V;ABS;2.109.B;24.247;RC-11
Zła ilość towaru
TR BD912;ST;TO220AB;Tranzystor; PNP;15A;100V;90W;>3MHz;RoHS
Przekaźnik 60.13.8.230.0040 FINDER odp.R15 3PDT 230VAC 10A
Dioda BYW34 TEMIC 2A 400V 200ns SOD57
Ukł 74HC10 PH układ scalony DIP14
TR IRF9540N;IR;TO220;tranzystor; P-MOSFET;27A;100V;125W;RoHS;
UKŁ UL7515L=MA7815;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +15V
Pokrętło 32 E103-4-1611-333 czarne średnica osi 6mm;
Bezpiecznik termiczny 16A 184stop.C BF184X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Ukł UCY7409N CEMI układ scalony DIP14
TR BU407;CDIL;TO220;Tranzystor; NPN;7A;150V;60W;10MHz;Pbf
TR BD354/BDAP54;CEMI;CE24; Tranzystor NPN;3A;60V;12.5W;10MHz
Przekaźnik R15 4PDT 24VAC 10A/250V TYP(KOD):1510-5423-3024 RELPOL