Oprawka plastikowa LED 10mm chrom RTP-10HB-CHROM
Ostatnio oglądane
Łącznik Typ 83-133s 54ER-34.4 miniaturowy z rolką srebrzone końc.
Zła ilość towaru
TR BD354/BDAP54;CEMI;CE24; Tranzystor NPN;3A;60V;12.5W;10MHz
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.8.024.0000 FINDER 24VAC;8A;2P;st.AgNi;45mA;odp.RM94P;
TR BC557B;CDIL;TO92;Tranzystor; PNP;50V;0.1A;0.5W;>150MHz;RoHS
Bezpiecznik; szklany;800mA/250V AC; 0218.800;zwłoczny;5x20mm;Littelfuse
Klawisz łącznika impulsow. zielony ELTRA S.A. (do TSW6-0A1)
Wtyczka bananowa BS425 TB-czarna 4mm RoHS
TR BUT11A;ST;TO220;traznystor; NPN;450V;5A;800ns;100W;Pbf
Ukł 74HCT123 PH układ scalony DIP16
TR IRF740;Vishay;TO220;tranzystor N-MOS;10A;400V;125W;RoHS
Przekaźnik MTd-6 8-4463-132-1 TELFA 2P;1A;nap.zasil.4.8-16,5V; do druku
UKŁ L7810CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+10V;RoHS;
Mikroprzełącznik SS0505A/SS-CS-160 z dźwignią L-16mm i rolką;5A;WK625
TR BC558B;CDIL;TO92;tranzystor; PNP;uni.;30V;0.1A;0.5W;200MHz;Pbf