Dioda BY459X-1500S;PHILIPS;SOD113 izolowana;10A;1500V;200ns;
Ostatnio oglądane
TR BDP392;CEMI;TO220;Tranzystor; PNP;15A;40V;75W;4MHz
Zła ilość towaru
TR BF424;AM;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;250mW;300MHz
Zła ilość towaru
TR BC239;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W
Przekaźnik 55.34.9.012.0040 FINDER odp.R4-12VDC 4P 7A do podstawki
TR BF314;KAZEL;TO92;tranzystor; NPN;25mA;30V;300mW;450MHz
UKŁ UL1601N;CEMI;DIP14; Dekoder sygnału sterofonicznego
Uchwyt bezpiecznika UBx2 sprężynka FC520S (1 opak.= 100szt.) RoHS
Dioda LED 3mm czerw./ziel matowa 3ARG9HWB/L-115WEGW-CA 3pin.ws.anoda
Ukł 74HC153 GS układ scalony DIP16
Gniazdo ban. Z-TB4GN 4mm zielone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.G;24.247;
Przekaźnik K8 1x6V  406-1 TELFA
Transoptor CNY17-4 LITEON DIP4 Pbf
TR BDW84D;ISC;TO247;tranzystor; PNP;Darlington;15A;100V;150W;RoHS