Kontrolka LED IND8-24R-A;24VDC;IP40 wypukła;metal;czerwony;otw.m. 8.2mm
Ostatnio oglądane
Dioda LED 3mm zielona SJ3036C clir 10000mcd;Vf=3.0-3.2V;WLD:525nm;RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ L7824CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;+24V;Pbf;
Zła ilość towaru
UKŁ MAA502;TO99;TESLA;Wzmacniacz operacyjny
Dioda LED 5mm 12V żółta clir Y10R12V-5 RoHS
Ukł UCY74150N/SN TI układ scalony DIP24
Mostek KBPC2510 (25A/1000V) konekt. EEC RoHS
Tyrystor KT506;TESLA;TO-39;1A;400V; Igt=0.2-1mA;
TR IRF9540N;IR;TO220;tranzystor; P-MOSFET;27A;100V;125W;RoHS;
Ukł CD4051BE TI układ scalony DIP16;RoHS
Ukł UCY7474N CEMI układ scalony DIP14
Bezpiecznik termiczny 16A 142stop.C BF142X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;