Lampka diodowa KLP-10/O 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/orange
Ostatnio oglądane
Dioda Zenera BZX55 C3V6;500mW;DO-35 odp.BZP683
Zła ilość towaru
Ukł UCY74S416N/MH3216 układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Bezpiecznik; szklany;800mA/250V AC; 0218.800;zwłoczny;5x20mm;Littelfuse
Podkładka mikowa TO220 L18xW13mm 1.2K/W RoHS
TR BC546B;TO92;DIOTEC;Tranzystor; NPN;uni.;80V;0.1A;0.5W;300MHz;RoHS
Gniazdo VZZ-04 RoHS
Dioda AAP153(D9K) DO7 UNITRA CEMI
Dioda Zenera BZX55 C22V;500mW;DO-35 odp.BZP683
TR STP60NF06;ST;TO220;tranzystor; N-CHANNEL;60A;60V;110W;0.012R;RoHS
Przekaźnik 55.34.9.012.0040 FINDER odp.R4-12VDC 4P 7A do podstawki
Przekaźnik K8 1x12V 401-3 TELFA
TR BF422;KEC;TO92;tranzystor; NPN;20mA;250V;830mW;60MHz
UKŁ LM109K;Mot.;TO3;5V;1A;Stabiliz.