Dioda BYV79-150 PHILIPS 14A;150V;30ns;TO220AC
Ostatnio oglądane
Transoptor CNRP68
Zła ilość towaru
Mostek 2W10 (2A/1000V) MIC okrągły;przewlekany (THT);RoHS
Zła ilość towaru
Membrana 35mm mosiądz FT-35T-2.9A1 2.9KHz KFB (piezo bez obudowy) RoHS
Ukł CD4029BE TI układ scalony DIP16; RoHS
Dioda Schottky 1N5822 MIC 3A 40V DO-201 RoHS
Ukł 74HC151 ST układ scalony DIP16
Ukł 74HC373 TI układ scalony DIP20
TR BC557B;CDIL;TO92;Tranzystor; PNP;50V;0.1A;0.5W;>150MHz;RoHS
Ukł CD4015BE TI układ scalony Pbf DIP16
UKŁ UL1496K;CEMI;DIP14; Wzm. mocy 1.2W o dużej czułości
Ukł UCY74S438 CEMI układ scalony DIP28
Dioda LED 3mm 12V biała clir W10R12V-3/KTL030WHCI-12V Pbf
Przekaźnik 43.41.7.012.4000 FINDER 12VDC;10A;1P;st.AgSnO2;0.25W;RM96P