Kontrolka AD16-22SM/220VAC;22mm; czerwona;mig.z buzzerem;pod.LED220V
Ostatnio oglądane
Ukł ICL7107/WS7107CPL;Układ scalony DIP40 WS RoHS
Zła ilość towaru
Przełącznik klawiszowy RS606 biały 16A/250VAC;ON-OFF;DPST;bistabilny
Zła ilość towaru
Ukł UCY74283N/SN układ scalony DIP16
Ukł UCY7484N/SN TI układ scalony DIP16
TR BF495;ME;TO92;tranzystor; NPN;30mA;20V;300mW;120MHz
Przekaźnik HFS34/D-380A40ZS 40A, 380VAC HONGFA PÓŁPRZEWODNIKOWY
Ukł CD4054BE RCA układ scalony DIP16
Mostek KBPC5008 (50A/800V) konekt. 6.3x0.8mm;MIC;RoHS
Przekaźnik JQX/HF115F-012-1ZS3A HONGFA odp.RM85P-12VDC 1P;16A;druk
Dioda BY255; DC COMPONENS; DO-201; 3A;1300V;RoHS
Mikroprzełącznik SS0505A/SS-CS-160 z dźwignią L-16mm i rolką;5A;WK625
TR STP9NK60Z;ST;TO220;Tranzystor NPN;7A;600V;0.85R;125W
Gniazdo TYPE 94.74.SMA FINDER do serii 55 szyny DIN (GZ4)
Dioda LED 5mm 12V żółta;dyfuzyjna; z przewodem 20cm;22mA;200mcd;