Dioda RHRP15120;ON-Semiconductor; TO220AC;15A;1200V;65ns;RoHS
Ostatnio oglądane
UKŁ TL431A HTC TO92 stabilizator regulowany(ADJ);2.5-40V;2.5V;0.15A
Zła ilość towaru
Pokrętło 32 E103-4-1611-333 czarne średnica osi 6mm;
Zła ilość towaru
Przekaźnik 55.34.8.230.0040 FINDER odp.R4-230VAC 4P 7A do podstawki
Przełącznik IRS101R;20A/12V;ON-OFF; bistabilny;podśw. 12V czerwony;
Dioda LED SMD 0805 żółta DIOD-1841
TR STP4NK80ZFP;ST;TO220FP;Tranzyst. N-MOSFET;3A;800V;25W;3.5R
Ukł UCY7438N CEMI układ scalony DIP14
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-zm MINI 5x20mm;6.3A/250V AC;fi 14.5mm;SPEL
UKŁ LM723CN/UA723;TI;DIP14;stabil. napięcia regulowany;2-37V;150mA;Pbf
Przekaźnik 55.34.8.012.0040 FINDER odp.R4-12VAC 4P 7A do podstawki
Tyrystor BT152-600R(25A/600V);TO220 Philips
Zwora JUMPER-BL czarny; 2.54mm; h=6mm;złącze kołkowe zamknięte;RoHS
Przekaźnik JRC/HFD27/012-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-12VDC 2P 2A
Bezpiecznik termiczny 16A 184stop.C BF184X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;