Lampka diodowa KLP-5/W 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 5mm)/white
Ostatnio oglądane
Ukł UCY74S416N/MH3216 układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
UKŁ LM309G;Mot.;TO39;układ scalony; 5-Volt Regulator
Zła ilość towaru
Wtyczka bananowa BS425 TB-zielona 4mm RoHS
UKŁ UL7515L=MA7815;TESLA;TO3; Stabilizator napięcia +15V
Ukł CD4016BE TI układ scalony DIP14 5-stopniowy licznik Johnsona
Dioda LED 8mm niebieska UUB8037CKSE clir RoHS
Tyrystor BT151-800R(12A/800V);TO220 NXP Pbf
Triak BTA12-600CW;ST;12A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT;RoHS
Ukł UCA6402N CEMI układ scalony DIP14
Przekaźnik 43.41.7.005.2000 FINDER 5VDC;10A;1CO;st.AgCdO;0.25W;o.RM96P
Dioda Zenera BZP650 C22V;5W;CEMI;