Kontrolka LED IND8-12G-A;12VDC;IP40 wypukła;metal;zielony;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
Ukł UCY7401N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.9.012.0300 FINDER 12VDC;1Z;16A;st.AgCdO;55mA;RM83Z;
Zła ilość towaru
Złącze D-Sub; Canon 25p; do druku wtyk kątowy
TR BD650;CDIL;TO220;Tranzystor; PNP;Darlington;8A;100V;62,5W;RoHS
Potencjometr obrot.   2M B liniowy B2M-15mm; RoHS
Gniazdo TYPE 94.04.SPA FINDER do serii 55.34(R4);na szynę DIN;
Przekaźnik JRC/HFD27/012-S TELEKOM. Hongfa odp.M4-12VDC 2P 2A
Dioda D22-10-18-RO(10A/1800V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
Dioda LED 5mm niebieska dyfuzyjna 500mcd KTL050BLDI-N;If=20mA;Vf=3.3V
Przekaźnik K8 1x6V  401-1 TELFA
UKŁ 74HC595N;TI;Układ scalony DIP16; RoHS
Amperomierz 0-5A  WP05 Wskaźnik prądu
Przekaźnik 36.11.9.006.4011 FINDER 6VDC;10A;1P;st.AgSnO2;RTIII;400mW;
Przekaźnik 60.13.9.024.0040 FINDER odp.R15 3PDT 24VDC 10A