Kontrolka AD16-16E/R-230VAC;16mm; czerwona;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
TR IRF630;INCHANGE;TO220;tranzystor N-MOSFET;9A;200V;74W;0.40R;RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik JQX/HF115F-012-2ZS4A odp.RM84P-12VDC 2P 8A
Zła ilość towaru
Pokrętło 15 E103-2-1611-334 czarne średnica osi 6mm;
Dioda AAP153(D9K) DO7 UNITRA CEMI
Przekaźnik 40.61.9.024.0000 FINDER 24VDC;1P;16A;st.AgCdO;27mA;RM83P;
Dioda D42-40-06-NO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;katoda na śrubie;
Dioda BA159 VISHAY DO-41 1A;1000V;<300ns;Pbf
TR BF459;CEMI;TO126;Tranzystor; NPN;100mA;300V;1200mW;60MHz;