Lampka diodowa KLP-10/W 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 10mm)/white
Ostatnio oglądane
Dioda D22-10-14-NO(10A/1400V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;katoda na śrubie;
Zła ilość towaru
TR IRF9540N;IR;TO220;tranzystor; P-MOSFET;27A;100V;125W;RoHS;
Zła ilość towaru
Ukł UCA6402N CEMI układ scalony DIP14
Przekaźnik 55.32.8.230.0040 FINDER odp.R2-230VAC 2P 10A do podstawki
Ukł 74HCT273N;TI;Układ scalony; przerzutnik D;8 kanałów;THT;DIP20
UKŁ UL1901KII;CEMI;DIP14;CE 75A; Stabilizator prędkości obrotowej
TR BUT18AF;IS;TO220iso;traznystor; izol.;NPN;6A;1000V;800ns;33W
UKŁ L7908CTG;ON;TO220;stabilizator; 1.5A;-8V;RoHS;
Dioda LED 10mm 12V zielona clir 0SG5DAA131A-12V;OPTOSUPPLY;RoHS
Transoptor CNAP11 CEMI
Złącze STL950/4-5.0-V  4 PIN PROSTE 15A 300V; 20.806.004;
TR BUZ91A;PMC;TO220;tranzystor; N-MOSFET;8.5A;600V;150W;Pbf;