Lampka diodowa KLP-5/W 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 5mm)/white
Ostatnio oglądane
TR BC141-16;CDIL;TO39;Tranzystor; NPN;1A;100V;0.75W;50MHz;odp.BC211
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 10A 165stop.C RYE165 250V AC; RoHS
Zła ilość towaru
Ukł CD4076BCN NS układ scalony DIP16
TR BUT12AF;TO220F;traznystor; izolowany;NPN;8A;1000V;800ns;100W;
UKŁ LM224N;TI;DIP14;Wzmacniacz operacyjny;1.2MHz;3-30V;Kanały:4
Ukł UCY7485N/SN układ scalony DIP16
Dioda LED 8mm migająca ultrafiolet DIOD-4397
Ukł 74HC10 PH układ scalony DIP14
Bezpiecznik termiczny 10A 77stop.C RYE77 250V AC; RoHS
Dioda BYP680-50   (5A/50V);D04;M5 śrubowa;katoda na śrubie;CEMI;
TR BC149;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Przekaźnik G4A-1A-E-5VDC; OMRON; SPST-NO;Ucewki:5VDC;20A;900mW;RoHS
Przekaźnik 43.41.7.005.2000 FINDER 5VDC;10A;1CO;st.AgCdO;0.25W;o.RM96P