Lampka diodowa KLP-20/O 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 20mm)/orange
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 40.61.9.012.0300 FINDER 12VDC;1Z;16A;st.AgCdO;55mA;RM83Z;
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.61.8.110.0000 FINDER 110VAC;16A;1P;st.AgCdO;9.4mA;RM83P;
Zła ilość towaru
Przełącznik klawiszowy RS606 biały 16A/250VAC;ON-OFF;DPST;bistabilny
Ukł UCY74LS07N/HD TI układ scalony DIP14 RoHS
Podkładka siliknowa z tulejką SMICA TO220BH;0.4K/W;L20x15mm;NINIGI;RoHS
UKŁ TBA820M;SGS;DIP8;Układ scalony; UL1482N;
UKŁ UL1601N;CEMI;DIP14; Dekoder sygnału sterofonicznego
Dioda Schottky BAT85;LGE;30V;200mA; 4ns;DO35;RoHS