Lampka diodowa KLP-3/R 230VAC/DC typu LED 230V (klosz 3mm)/red
Ostatnio oglądane
Ukł CD4044BE TI układ scalony DIP16; RoHS
Zła ilość towaru
Dioda BB104G;CEMI;Dual, FM-Tuning (warikap)
Zła ilość towaru
UKŁ A290D;RFT;DIP14;Układ scalony; Stereo-Dekoder
Przekaźnik JQC/HF3FF-005-1ZST HONGFA 1st.przeł. 10A; 5VDC
UKŁ UL1219N;CEMI;DIP16; Odb. AM/wzm. p.cz. FM z dekoderami
Dioda LED 5mm migaj.nieb.czerw.ziel Vf=3V;20mA;MUB5033C;RoHS
Dioda Zenera BZX85 C33V;1.3W;DO-41; Pbf
TR BC559A;TO92;tranzytor PNP;uni.;30V;0.1A;0.5W;200MHz