Kontrolka AD16-22DS/W-230VAC;22mm; biała;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
UKŁ LM109K;Mot.;TO3;5V;1A;Stabiliz.
Zła ilość towaru
Ukł UCY74170N/SN układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
Przekaźnik JQX/HF118F-012-1HS5T; Hongfa;10A;12V;odp.RM96Z-12VDC/HF68
Dioda Zenera BZX55 C22V;500mW;DO-35 odp.BZP683
Dioda 1N4148-SMD LL4148 LGE RoHS szybka,impuls.100V,0.45A,<8ns SOD80
Dioda LED 5mm migaj.czerwona matowa 500mcd;Vf=2V;20mA;UBL-5032D;RoHS
Przekaźnik 55.34.8.110.0040 FINDER odp.R4-110VAC 4P 7A do podstawki
Dioda D22-10-04-RO (10A/400V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
Triak BT139-600E;NXP;16A;600V;25mA TO220AB;RoHS
Ukł 74HCT02 TI układ scalony DIP14
TR TIP35C;STM;TO247;Tranzystor; NPN;25A;100V;125W;RoHS;odp.BD249C