Kontrolka AD16-22DS/G-230VAC;22mm; zielona;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Podkładka silikonowa TO220 RoHS 18x13mm 0.4K/W NINIGI
Zła ilość towaru
Dioda D22-10-18-RO(10A/1800V)LAMINA DO-203AA(DO-4);M5;anoda na śrubie;
Zła ilość towaru
Podkładka mikowa TO3 MICA-TO3 RoHS L41.5x28.2mm 0.35K/W MICA NINIGI
Amperomierz 0-5A  WP05 Wskaźnik prądu
Dioda BYP680-50R  (5A/50V);D04;M5; śrubowa;anoda na śrubie;CEMI;
Zestyk kontaktronowy 45mm ZW-211 przełączny
Buzzer z generatorem FC208L/1.5V elektromagnetyczny 1.2-3V 20mA 75dB
Ukł 74HCT04 TI układ scalony DIP14
UKŁ UL1101N;CEMI;DIP14;układ scal.; Dwa wzmacniacze różnicowe
TR TIP127;ARK;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;5A;100V;65W;RoHS
Ukł 74HCT393 GS układ scalony DIP14
UKŁ LM78L18;HTC;TO92; Stabilizator;100mA;+18V;RoHS
Przekaźnik 40.61.9.018.0000 FINDER 18VDC;16A;1P;st.AgCdO;36mA;RM83P;