Kontrolka LED IND8-24G-A;24VDC;IP40 wypukła;metal;zielony;otw.m. 8.2mm
Ostatnio oglądane
TR TIP127;ARK;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;5A;100V;65W;RoHS
Zła ilość towaru
Ukł UCA6402N CEMI układ scalony DIP14
Zła ilość towaru
Wtyczka bananowa BS425 TB-niebieska 4mm RoHS
UKŁ L7918CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-18V;Pbf;
Dioda BYP680-100  (5A/100V);DO4;M5; śrubowa;katoda na śrubie;CEMI;
Fotodioda BPYP35
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz
Mostek DF10S (1A/1000V) R=5mm SMD DB107S RoHS