Dioda ult.szybka HFA15TB60 VISHAY 15A 600V 19ns TO220AC
Ostatnio oglądane
UKŁ A290D;RFT;DIP14;Układ scalony; Stereo-Dekoder
Zła ilość towaru
Buzzer z generatorem HCM1206X/TMB12 elektromagnetyczny 3-7V 30mA 85dB
Zła ilość towaru
TR BC328-25;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W
UKŁ OP07CP;TI; DIP8; Układ scalony; wzmacniacz opracyjny;1 kanał;RoHS
Fototranzystor BPYP25/BPRP25 CEMI
Ukł 74HCT243 TI układ scalony DIP14
Złącze PH2x40S 2x40PIN proste szpilkowe raster 2,54mm RoHS
UKŁ UL1497K;CEMI;DIP14; Wzmacniacz mocy 2.1W
Ukł 74HC373 TI układ scalony DIP20
TR BC327-25;LGE;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;50V;O.625W;Pbf
Pokrętło 32 E103-4-1611-333 czarne średnica osi 6mm;
UKŁ UL1901KII;CEMI;DIP14;CE 75A; Stabilizator prędkości obrotowej