Dioda LED 5mm czerwona FYL-5013KURC clir Vf=1.8-2.0V WD:620-625;5000mcd
Ostatnio oglądane
Syrena piezo KPS-G4510 12VDC;RoHS 200mA;100dB;rodz.dzw.szczebiot;KEPO
Zła ilość towaru
UKŁ LM78L05ACZ;DIOTEC;TO92; Stabilizator;100mA;+5V;RoHS
Zła ilość towaru
DIP switch 10poz. przełącznik RoHS niebieski
UKŁ LM111H;SGS;TO99;Komparator; uniwersalny;200ns;5-36V;THT
Transoptor CQ15BP
Łącznik Typ 83-133s 54AR-14.75 miniaturowy srebrzone końcówki
Przekaźnik 40.61.9.110.0000 FINDER 110VDC;16A;1P;st.AgCdO;6.2mA;RM83P;
TR BS170;FSC;TO92;Tranzystor; N-MOSFET;500mA;60V;350mW;Pbf
Dioda BY299 Diotec DO-201 2A;800V;<500ns;RoHS
Dioda Zenera BZX85 C8V2;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
Dioda nadawcza CQYP16 CEMI 3V;40mA;940nm
Bezpiecznik termiczny 16A 184stop.C BF184X;250VAC;AUPO ELECTRONICS;
Przekaźnik 40.52.9.048.0000 FINDER 48VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P
Przekaźnik 40.52.8.230.0000 FINDER 230VAC;8A;2P;st.AgNi;odp.RM94P-230V