Kontrolka LED IND8-12B-A;12VDC;IP40 wypukła;metal;niebieski;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
TR BDX54C;ST;TO220;tranzystor; PNP;Darlington;8A;100V;60W
Zła ilość towaru
Zacisk laboratoryjny ZL100/BL SIP 8mm Bakelit czarny 100A RoHS
Zła ilość towaru
UKŁ TL066=B066D;DIP8;UKŁAD SCALONY
UKŁ TL071CP;TI układ scalony DIP8;RoHS
Gniazdo bezpiecz. PTF/15 6.3A/250V do druku 5x20mm STELVIO RoHS
TR BD238;LGE;TO126;tranzystor; PNP;2A;80V;25W;3MHz;RoHS
Dioda LED SMD 0603 czerwona;190mcd; If=20mA;Vf=2.2V;WEJT61RC-871;WEJ;
UKŁ A290D;RFT;DIP14;Układ scalony; Stereo-Dekoder
Dioda LED 8mm żółta matowa 8Y3HD Pbf
Podkładka siliknowa z tulejką SMICA TO220BH;0.4K/W;L20x15mm;NINIGI;RoHS
Bezpiecznik termiczny 10A 120stop.C RYE120 250V AC; RoHS