Kontrolka LED IND8-24B-A;24VDC;IP40 wypukła metal;niebieski;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
Gniazdo bezpiecznika UNIVAL-19mm SZCZELNE 10 AWG 5.2mm2;40A;32V;
Zła ilość towaru
TR IRF830;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;4.5A;500V;74W;1.5R;Pbf
Zła ilość towaru
Dioda LED SMD 0805 czerw. EVERLIGHT 3817212011 17-21SURC/S530-A2/TR8
Ukł 74HC574 TI układ scalony DIP20; RoHS
UKŁ MAA504/UA709C;TESLA;TO99; Wzmacniacz operacyjny
Klawisz łącznika impulsow. zielony ELTRA S.A. (do TSW6-0A1)
UKŁ UL7505L=L7805C-T;ST;TO3; Stabilizator napięcia +5V
TR BC639-16;LGE;TO92;tranzystor; NPN;100V;1A;1W;100MHz;RoHS
TR BC148;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
Tyrystor BT148W-600R.115;SOT223;SMD 1A;600V;Igt50uA;WeEn Semiconductors
Bezpiecznik termiczny 10A 77stop.C RYE77 250V AC; RoHS