Lampka diodowa KLP-10/Y 12-24VAC/DC typu LED 12-24V (klosz 10mm)/yellow
Ostatnio oglądane
Przekaźnik 40.52.8.012.0000 FINDER 12VAC;8A;2P;st.AgNi;90mA;odp.RM94P;
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.8.230.0000 FINDER 230VAC;8A;2P;st.AgNi;odp.RM94P-230V
Zła ilość towaru
Przełącznik CARLING 3poz. ON-OFF-ON 12V;20A;k.p.pomarańczowy;7pin.;IP68
Triak BTA24-600CW;ST;25A;600V;35mA; TO220AB;przewlekany THT
Dioda LED SMD 0805 zielona;360mcd; 2.8-3.6V;20mA;FYLS-0805PGC;FORYARD
TR BC158B;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor PNP;30V;100mA;300mW;250MHz
Podkładka silikonowa SOT93/TO3P 20x24mm Ninigi RoHS
TR STB100N6F7;STM;D2PAK-3(TO-263-3) Tranz. N-MOSFET;100A;60V;5.6mR;125W
Triak BTA41-600BRG;ST;40A;600V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
Ukł CD4077BP PH układ scalony DIP14
Złącze 861031 ELTRA;gniazdo;proste;
TR BC239;CEMI;TO92;tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W