Dioda BYV29-500 NXP 9A 500V 60ns TO220AC
Ostatnio oglądane
TR BU807;PHILIPS;TO220;tranzystor; NPN;Dalington;8A;150V;60W
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.8.024.0000 FINDER 24VAC;8A;2P;st.AgNi;45mA;odp.RM94P;
Zła ilość towaru
Bezpiecznik termiczny 10A 142stop.C RYE142 250V AC; RoHS
TR BC107B;CDIL;TO18;tranzystor; NPN;0.2A;50V;300mW;RoHS
Dioda LED 5mm 12V migaj. czerwona dyfuzyjna Kouhi KTL05CDI-12V RoHS
TR BUT11A;ST;TO220;traznystor; NPN;450V;5A;800ns;100W;Pbf
Ukł UCA64145N CEMI układ scalony DIP16
Triak BT139-600E;NXP;16A;600V;25mA TO220AB;RoHS
Ukł CD4539BP układ scalony DIP16 TOSHIBA
Dioda BYP671-350R (7A/350V) DO-220 CEMI
UKŁ TL081CP;TI;DIP8;Wzmacniacz operacyjny; RoHS
Ukł CD4016BE TI układ scalony DIP14 5-stopniowy licznik Johnsona
Wtyczka bananowa BS425 TB-zielona 4mm RoHS
Dioda 1N4007 1A 1000V DO-41 taśma MIC Pbf