Kontrolka LED IND8-12G-B;12VDC;IP40 wklęsła;metal;zielony;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz
Zła ilość towaru
Przekaźnik 40.52.8.110.0000 FINDER 110VAC;8A;2P;st.AgNi;9.4mA;o.RM94P;
Zła ilość towaru
Dioda BY255; DC COMPONENS; DO-201; 3A;1300V;RoHS
Transoptor CNY17-2 FSC DIP6 Pbf
Dioda LED 3mm biała 3AW4UC;clir; ciepła:VF:3.0-3.2V;3200mcd;0.01mA;
UKŁ uA741PC MEV DIP14 wzmacniacz operacyjny
UKŁ A232D;DIP16;układ scalony
Dioda LED 3mm żółta ultra SJ3035C/ Q300NDY4G;YETDA;6000mcd;clir;RoHS
Przekaźnik 55.34.9.012.0040 FINDER odp.R4-12VDC 4P 7A do podstawki
Ukł 74HCT373 ON układ scalony DIP20
TR BD139-16;CDIL;TO126;Tranzystor; NPN;1.5A;80V;12.5W;>50MHz;RoHS
Dioda D42-32-10-RO(32A/1000V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;anoda na śrubie;
Gniazdo bezpiecznikowe GBA-z III aparatowe;5x20mm;6.3A/250V AC/SP7