Kontrolka LED IND8-12Y-A;12VDC;IP40 wypukła;metal;źółty;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
TR IRF610;Vishay;TO220;tranzystor; N-MOSFET;3.3A;200V;36W;
Zła ilość towaru
Przekaźnik V23042-A2003-B201 12VDC SIEMENS odp.M4-12VDC
Zła ilość towaru
Ukł UCY7404N;CEMI;Układ scalony; DIP14
Gniazdo przekaźnika GPd micro;HFV6; z przewodem;z diodą;uchwyt mocujący
UKŁ LM111H;SGS;TO99;Komparator; uniwersalny;200ns;5-36V;THT
Dioda D42-40-06-RO (40A/600V)LAMINA DO-203AB(DO-5);M6;anoda na śrubie;
UKŁ UL1482=TBA820;CEMI;DIP14; Wzm mocy 2W ukł. z niskim nap.zasil
Syrena piezo KPS-G4510 12VDC;RoHS 200mA;100dB;rodz.dzw.szczebiot;KEPO
UKŁ UL7505L=L7805C-T;ST;TO3; Stabilizator napięcia +5V
Ukł CD4539BP układ scalony DIP16 TOSHIBA
Mostek RB157 (1.5A/1000V) MIC okrągły RoHS
Ukł 74HC14 TI układ scalony DIP14;RoHS
Ukł 74HC688 FS układ scalony DIP20 Pbf
Przekaźnik 40.52.9.024.0000 FINDER 24VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P