Kontrolka AD16-16E/Y-12VAC/DC;16mm; źółta;podśw.LED 12V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Ukł 74HC123 PH układ scalony DIP16
Zła ilość towaru
UKŁ LM385Z-2.5G;ONS;TO92;Źródło napięcia odniesienia;2.5V;RoHS
Zła ilość towaru
Przekaźnik JRC/HFD23F-024-1ZS Hongfa;1st.przełączny;24V;1A
Przełącznik klawiszowy RS606 biały 16A/250VAC;ON-OFF;DPST;bistabilny
Dioda LED 3mm migaj.niebieska clir Vf:3-4V;WLD:465-470nm;BB303C;Pbf
Dioda Zenera ZX 5V1;odp.BZP620;10W; METAL;gwint M4
Przełącznik PD21 RoHS
UKŁ L7910CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-10V;RoHS;
Triak BT139-600E;NXP;16A;600V;25mA TO220AB;RoHS
Ukł CD4053BP;PH;Układ scalony DIP14; RoHS
Wtyczka-gniazdo bananowa biała WG-13 RoHS
Dioda LED 8mm czerwona matowa 600mcd Q800HDR1D Pbf
TR BC857B;NXP;SOT23;traznystor; PNP;50V;0.1A;0.3W;300MHz;Pbf
TR BDP284;CEMI;TO220;Tranzystor; PNP;7A;50V;40W;10MHz