Dioda BYV32E-200;WeEn;(duodioda) 20A; 200V; 25ns; TO220AB; RoHS
Ostatnio oglądane
Łącznik klawiszowy W1.4 10A;250V monostabilny;czerwony;30x11mm;
Zła ilość towaru
Dioda Zenera BZX55 C3V6;500mW;DO-35 odp.BZP683
Zła ilość towaru
TR BD238;LGE;TO126;tranzystor; PNP;2A;80V;25W;3MHz;RoHS
TR SIHG47N60E-GE3;VISHAY;TO247AC; Tranzystor;N-MOSFET;30A;600V;357W;
Dioda RL207;MiC;2A;1000V;DO15; przewlekany(THT);RoHS
UKŁ TL494CN;TI;Stabilizator imulsowy;40V;stały;0.2A;DIP16;RoHS
Podkładka siliknowa z tulejką SMICA TO220BH;0.4K/W;L20x15mm;NINIGI;RoHS
Mikroprzełącznik MSW-02 L-26; z dźwignią 26mm;16A/250V
Dioda LED 2.2mm CQP461B czerwona UNITRA CEMI
Ukł CD4543BE TI układ scalony DIP16 Pbf
UKŁ L7906CV;ST;TO220;stabilizator; 1.5A;-6V;Pbf;
TR BS107P;DIODES;TO92;Tranzystor; N-MOSFET;200V;120mA;500mW;Pbf