Kontrolka LED IND8-24G-B;24VDC;IP40 wklęsła;metal;zielony;otw.m. 8.2mm
Ostatnio oglądane
DIP switch 2 poz. przełącznik RoHS czerwony
Zła ilość towaru
Transoptor 4N32 DIP6
Zła ilość towaru
Ukł UCY74107N CEMI układ scalony DIP14
Syrena piezo PS30 1-ton mini 180mA;12VDC;105dB;10W;2.6KHz
Przekaźnik 40.52.9.005.0000 FINDER 5VDC;8A;2P;st.AgNi;0.65W;odp.RM94P;
TR BUT18AF;IS;TO220iso;traznystor; izol.;NPN;6A;1000V;800ns;33W
Ukł 74HC85 MO układ scalony DIP16
UKŁ TL062CN;ST;DIP8;układ scalony; RoHS
Dioda Zenera BZX85 C9V1;1.3W;DO-41; MIC;RoHS
UKŁ TL066=B066D;DIP8;UKŁAD SCALONY
TR IRF520N;IR;TO220;tranzystor; N-MOSFET;9.7A;100V;48W;0.2R;Pbf
Wtyczka bananowa BS425 TB-czarna 4mm RoHS
TR IRF620;HARRIS;TO220;tranzystor; N-MOSFET;5A;200V;50W;