Kontrolka LED IND8-24R-B;24VDC;IP40 wklęsła;metal;czerwony;otw.m. 8.2mm
Ostatnio oglądane
Przekaźnik MAH-4141-12V 30A Hermann
Zła ilość towaru
UKŁ LM111H;SGS;TO99;Komparator; uniwersalny;200ns;5-36V;THT
Zła ilość towaru
Ukł UCY74126N/SN układ scalony DIP14
Ukł CD4025BE TI układ scalony 3 x 3wej. bramka NOR DIP14; RoHS
Tyrystor BT148W-600R.115;SOT223;SMD 1A;600V;Igt50uA;WeEn Semiconductors
Ukł UCY74170N/SN układ scalony DIP16
Gniazdo ban. Z-TB4GN 4mm zielone 22mm;24A;60V;ABS;2.109.G;24.247;
Wtyczka bananowa BS425 TB-zielona 4mm RoHS
Dioda LED 5mm 12V biała; clir z przewodem 20cm;22mA;500mcd;
Dioda LED 5mm migaj.żółta matowa DIOD-6546;Vf=2.5-3V;If=20mA;595nm;
Bezpiecznik termiczny 10A 227stop.C RYE227 250V AC; RoHS