Kontrolka AD16-16E/W-230VAC;16mm; biała;podśw.LED 230V;IP40;ONPOW
Ostatnio oglądane
Buzzer z generatorem HCM1003 RoHS elektromagnetyczny 2-5V 20mA 75dB
Zła ilość towaru
Dioda BYW29-200 TI 8A 200V 25ns TO220AC Pbf
Zła ilość towaru
Ukł 74HC573 TI układ scalony DIP20 Pbf
UKŁ LM309G;Mot.;TO39;układ scalony; 5-Volt Regulator
TR BF421;PH;TO92;tranzystor; PNP;50mA;300V;0.83W;60MHz
Tyrystor BTP10/200 gw.M6 10A;200V LAMINA
TR 2N3773;CDIL;TO3;Tranzystor; NPN;16A;140V;150W;200kHz;RoHS
Dioda BA159 VISHAY DO-41 1A;1000V;<300ns;Pbf
TR BC148;CEMI;TM1(CE36);Tranzystor NPN;0.2A;30V;300mW;250MHz
TR BC328;CEMI;TO92;tranzystor; PNP;0.8A;30V;0.625W