Kontrolka LED IND8-24B-B;24VDC;IP40 wklęsła;metal;niebieski;otw.m.8.2mm
Ostatnio oglądane
Złącze AK110/3DS-7.5-V 3 PIN RoHS rozstaw 7.5mm GRAU PTR MESSTECHNIK
Zła ilość towaru
TR BF424;AM;TO92;tranzystor; PNP;25mA;30V;250mW;300MHz
Zła ilość towaru
Dioda LED 5mm biała WI=4000-4500K L5WWC8000A 34000mcd Vf=3.0-3.2V Pbf
Ukł CD4066BE;TI;układ scalony DIL14; RoHS
TR BC109B;CEMI;TO18;Tranzystor; NPN;0.2A;30V;0.3W;
Triak BTA41-800BRG;ST;40A;800V;50mA TO3P;przewlekany THT;izolowany;RoHS
TR BF245B;CEMI;TO92;Tranzystor; N-FET;25mA;30V;0.3W;
Przekaźnik 55.14.9.012.0000 FINDER 4CO;7A;12V DC;odp.R4-12VDC;do druku
Dioda LED 5mm migaj.biała clir 500mcd DIOD-1821 RoHS
Diak DB4;SGS; Napięcie przełączania 35..45V; Prąd przewodzenia 2A; DO35